HİKAYE

1990 yılında İstanbul’da, tarihi Kapalıçarşı’da başlayan Fancy’nin ve Terzihan Ailesi’nin mücevher ve saat dünyasındaki hikayesi, zamanla değişen, gelişen perakende ve lüks kurallarını yakalayan, kendi vizyonunu en üst sınıra taşıyan bir konsepte büründü. 1999 yılında Bağdat Caddesi’ne, 2004 yılında ise Hilton İstanbul’a taşınan bu konsept, şimdi tüm enerjisiyle Avrupa ve Ortadoğu bölgelerinde ilerleme kaydediyor.

magaza03

2008 yılında Avrupa’ya kendi tasarımı mücevherleri ihraç etmeye başlayan Fancy Ailesi, 2015 yılında Terzihan markasını kurarak Lisbon’un ünlü alışveriş caddesi Avenida da Liberdade’da markanın konsept butiğini açmış, dünyaca önemli mücevher organizasyonlarına katılmaya başlamıştır.

2015 yılından itibaren Terzihan markası ile Avrupa, Amerika, Uzakdoğu ve Ortadoğu’nun önemli fuarlarında yer alan aile, 2017 yılında genişleyen Bağdat Caddesi mağazası ve 28 yıldır aynı lokasyonda hizmet vermeye devam eden tarihi Kapalıçarşı mağazasında multibrand mücevher, saat & aksesuar butik konseptini yaratmıştır.

magaza02
magaza03

Mücevherde farklı segmentte, kendi alanında özel ve butik markaları sunan, saat ve aksesuarda lüks ve tanınmış markalara yer veren Fancy, Bağdat Caddesi mağazasında hem mücevher hem saat markalarına ayrı servis alanları yaratmıştır. Aynı zamanda mücevher üreticisi olmanın avantajını kullanan Terzihan Ailesi, her rakam aralığında üst düzey mücevheri koleksiyonlarında, farklı markalar altında sunuyor.